Using a microscope, in 1661 showed that the Priligy Generic arteries and veins are connected by tiny blood vessels - capillaries through which the body is formed a closed network of blood vessels.     In 1822, F. Magendie generic for synthroid (1785-1855 gg.)

Wątróbka drobiowa z cebulą i ziemniaczkami

Nigdy nie przepadałam za wątróbką drobiową. Nie jestem wielką fanką jabłek na ciepło (poza szarlotką :)), a właśnie one zawsze były dodatkiem do wątróbki. Jakiś czas temu, po długich namowach, spróbowałam wątróbki drobiowej tylko z cebulą. Była delikatna, krucha, a w połączeniu z pieczonymi ziemniakami zdecydowanie odmieniła moje nastawienie do wątróbki.

Ocena przepisu

Twoja ocena:

Ocena przepisu:

(5 / 5)

Sposób przygotowania

 • 1.

  Na początku proponuję przygotować ziemniaki, które wymagają najwięcej czasu. Kroimy je w plasterki, układamy w naczyniu do pieczenia i zasypujemy bazylia oraz białym pieprzem. Następnie wstawiamy do pieczenia na około 30-40 minut (200C bez termoobiegu).

  W tym czasie możemy wyczyścić wątróbkę ze zbędnych błonek, skórek etc. Po jej osuszeniu zalewamy ją szklanką mleka oraz dorzucamy do tego świeżo wyciśnięte 4-5 ząbków czosnku.  Jeśli możemy zrobić to kilka godzin wcześniej to najlepiej zostawić tak wymieszaną wątróbkę aby przeszła czosnkiem. Po przygotowaniu wątróbki kroimy cebule w plasterki.

  Samą wątróbkę proponuję smażyć na minimalnym ogniu, na masełku nie na oleju. Pod koniec smażenia dodajemy cebulkę i dusimy kilkanaście minut. Na sam koniec lubię ją podsmażyć mocniej aby zrobiła się chrupiąca na zewnątrz.

Podobne przepisy

 • Porcje : 4
 • Czas gotowania : 30 Min
 • Porcje : 4
 • Czas gotowania : 40 Min